Jak oszczędzać na wakacjach?

jak-oszczedzac-na-wakacjach

Okres wakacyjny to taki czas w ciągu roku, którym każdy z nas chciałby trochę odpocząć. Po ciężkim półroczu i naładować baterie przed resztą roku. Jak szukamy hotelu? Rożnie. Na portalach rezerwacyjnych, na stronach bezpośrednich, w wyszukiwarkach.

Czegokolwiek nie wybierzemy, każdy kieruje się innymi kryteriami. Jedni chcą najlepszej oferty cenowej, inni najlepszej lokalizacji, jeszcze inni najlepszych usług dodatkowych. Znajdą się też tacy, którzy chcą wszystkich tych rzeczy jednocześnie. Niektóre hotele niestety mimo spełniania tych warunków nigdy nie trafią ze swoją ofertą przed oczy gościa. Dlaczego? Z bardzo prostego powodu. Nie przykładają się do swojego marketingu.

Co hotel może zrobić?

Kto może pomóc hotelom? Wystarczy skontaktować się z firmą bookingsolutions.pl. Profesjonalna obsługa i doświadczenie w hotelarstwie pomoże hotelarzom w stworzeniu świetnej wizytówki w portalu rezerwacyjnym. Dzięki takiej pomocy hotel ma pewność, że ich oferta dotrze do jak największej liczby ludzi, a hotel zyska wielu stałych klientów. Co jeszcze hotel zyska? Będzie płacić mniejszą prowizję do portali rezerwacyjnych i będzie mógł zaoszczędzone pieniądze zainwestować w rozwój. Nie ma nic lepszego niż więcej gości, mniejsze opłaty, i inwestycje w lepszą jakość usług.

Czy każdy hotel może zyskać?

Tak! Niezależnie czy jest małym, czy dużym obiektem, na profesjonalnych usługach może zyskać każdy. Wprowadzone zmiany wygenerują zyski długotrwale a hotel, niezależnie od wielkości będzie miał mniejsze opłaty. Wystarczy się skontaktować, a resztę już zrobią za nas. Jeśli hotel nie ma czasu albo pomysłu na to, jak zadbać o swój marketing, to bookingsolutions wszystko przygotuje za nich. Nawet jeśli ma pomysły i właścicielom hoteli wydaje się, że nie potrzebują pomocy wystarczy spojrzeć na poziom usług jaki firma oferuje i już wiemy, że hotel będzie tylko lepszy. Jeden telefon albo mail i sprawa załatwiona. Od wizytówki na portalach rezerwacyjnych, przez kampanie reklamowe, po nową stronę internetową razem z obsługą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>