Informacje o pożyczce, co musisz wiedzieć aby nie popaść w długi

aktywna sprzedaż online

Specjalnie dla Was analizuję ofertę kredytową, sprawdźcie dokładnie, a może już nigdy nie skusicie się na kredyt.

Opłaty: Proste, uczciwe i przejrzyste

Pożyczka na raty: Stała stopa procentowa oferowanych pożyczek wynosi od 20% do 25%. Roczna stopa procentowa oferowanych pożyczek wynosi od 19,04% do 101,15%. Minimalna kwota pożyczki wynosi 3 000 zł, minimalny okres pożyczki wynosi 3 miesiące. Całkowity koszt oferowanej pożyczki wynosi 3878 zł. Maksymalna kwota pożyczki wynosi 10 000 zł, maksymalny okres pożyczki wynosi 24 miesiące. Całkowity koszt oferowanej pożyczki wynosi 18 481 zł.Miesięczne raty wynoszą od 709,12 zł do 796,79 zł w zależności od ilości rat, na okres od 6 do 24 miesięcy.

Pożyczka na 3 raty: Stała stopa procentowa oferowanych pożyczek wynosi od 20% do 25%. Roczna stopa procentowa oferowanych pożyczek wynosi 487%. Minimalna kwota pożyczki wynosi 300 zł, okres pożyczki wynosi 3 miesiące. Całkowity koszt oferowanej pożyczki wynosi 391 zł.Maksymalna kwota pożyczki wynosi 3000 zł netto, okres pożyczki wynosi 3 miesiące. Całkowity koszt oferowanej pożyczki wynosi 3905 zł. Miesięczne raty wynoszą od 133 zł do 1 334 zł w zależności od kwoty pożyczki na okres 3 miesięcy.

Opłaca się czy nie, musimy patrzeć na RRSO, które wynosi prawie pół tysiąca procent!

 Jasne i przejrzyste opłaty

Zastrzegamy sobie prawo do pobierania dodatkowych opłat związanych z kosztami w celu odzyskania kwot udzielonych/ lub inne opłaty związane z kredytem. Koszty te mogą obejmować na przykład opłaty administracyjne, opłaty karne oraz koszty sądowe.

Jako odpowiedzialny pożyczkodawca staramy się zawsze zapewnić komfortowe i wysokiej jakości rozwiązania dla naszych klientów, tam gdzie to możliwe.

Nasz unikalna technologia systemu punktacji, pozwala nam na dostarczenie klientom spersonalizowanych rozwiązań kredytowych, w związku z tym, zapewniamy każdemu klientowi opłaty i inne należności stosowne do ich sytuacji.

W tym wypadku, pożyczkodawca trochę z nas zakpił, prawo do dodatkowych opłat ale nie mówi czym one są, mogą się więc pojawić dodatkowe koszty za monity, które swego czasu uznane były za nielegalne kiedy to sprzedawcy energii zaczęli pobierać opłaty za wysyłanie dodatkowych powiadomień o niezapłaconych rachunkach. Dowiedz się czy Twój sprzedawca pobiera jakieś opłaty, podaję numery na: TAURON infolinia & PGE infolinia.

Opłaty i należności

Ceny i opłaty uzależnione są od czasu trwania kredytu i obliczane są zgodnie z poniższą tabelą i stosowane do wysokości kwoty przyznanej.

 Przykładowe opłaty podstawowe:

Jako odpowiedzialny pożyczkodawca, nieustannie staramy się zapewnić naszym cenionym Klientom jak najbardziej właściwe rozwiązania spłaty, ponieważ są one dla każdego unikalne, takie same powinny być rozwiązania. Jako przykład opłat i kosztów związanych z pożyczką, zapoznaj się z poniższą tabelą:

Przykład opłaty ze różnym okresem trwania:

  • Kwota: 1500 zł – całkowita kwota do spłaty:

 7 rat – 1996,11 zł

12 rat – 2351,57 zł

24 raty – 2868,42 zł

  •  kwota: 3000 zł – całkowita kwota do spłaty:

7 rat – 3992,20 zł

12 rat – 4802,60 zł

24 raty – 5737,05 zł

*Przykłady przedstawione są wyłącznie w celach informacyjnych i nie mają żadnych zobowiązań umownych z nimi związanych.

Następnym razem dobrze przelicz czy chwilówka jest Ci potrzebna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>