Nowa czy stara oferta

oferta

Jeśli jesteście przywiązani do jednej marki i za nic w świecie nie chcecie tego zmieniać, to skorzystajcie z ofert jakie ma wasz ulubiony sklep. Wyrabiajcie karty rabatowe, klikajcie polubienia a na stronie zapiszcie się do newslettera.

Sposoby na oszczędzanie

To nie są żadne nowości, i nie odkryłem kosmosu w tym momencie, ale ja o tym nie pamiętam. Niby robię zakupy w tym samym sklepie Pani ciągle proponuje mi kartę, że będę otrzymywał rabaty są ciekawe promocje, konkursy, ale jakoś nie mam ochoty z tego korzystać. Jednak nie, dosyć, dlaczego nie skoro coś proponują dlaczego nie skorzystać? Wyrobiłem więc karty w sklepach w, których często robię zakupy, zapisałem się do ich bazy danych i zobaczymy czy przyślą mi coś ciekawego.

Marka vs. marka

Też zawsze byłem przywiązany do jednej marki zwłaszcza jeśli chodzi o sprzęty komputerowe już kilkakrotnie inwestowałem w sprzęt z tym samym logo, aż powiedziano mi i to nie raz, że sprzęt tego producenta jest jednym z najczęściej oddanym na gwarancję. Gdyby powiedział mi to jeden sprzedawca pomyślałbym, że odwodzi mnie od zakupu bo na innym sprzęcie ma lepszą prowizję, ale w kilku sklepach to samo. Jestem zadowolony z innej marki, to starej nadal czuję sentyment bo nie byłem jednym z tych wielu klientów, co to oddawali sprzęt na gwarancję.

Skoro można przenieść się na inną markę samochodu, laptopa czy nawet zacząć kupować inny ketchup bo takiego „co zawsze” akurat nie było to można i z innymi rzeczami, nawet ze sprzedawcą energii.

Wiem czasem można się nieźle wpakować ale od tego doradcy, którzy nie wpakują cię w umowę z niesprawdzoną firmą, bowiem ucierpi na tym ich reputacja a jak wiadomo to ona rządzi światem biznesu (m.in.). Zatem świadomi swoich praw mogą znaleźć wiele rozwiązań na wprowadzenie oszczędności na prądzie i uzyskać tanią energię elektryczną.

Nowa oferta na usługi na tańszy prąd też

Pamiętajcie, że niedługo koniec roku szkolnego, zatem firmy sprzedażowe będą chciały uzyskać wyższe stawki na energię elenktyczną i wystąpią do URE z takim wnioskiem, dotyczy to głównie taryf dla gospodarstw domowych. Co ma z tym wspólnego rok szkolny a no w wakacje zawsze występują duże stary w przesyle, więc można pokazać statystyki. Prawda jednak jest taka, że podwyżki mogą nas spotkać także ze strony dystrybutorów. Zatem szczęśliwi Ci którzy zyskali na zmianie już w tym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>