Wiedza finansowa 2016, dlaczego warto się edukować?

qoemJXH

Masz cel w życiu, nie ważne jaki on jest, zapewne aby go zrealizować musisz gromadzić finanse. Gotowego planu jak postępować krok po kroku nie ma, sam musisz go wypracować. Poradniki, blogi czy kursy mogą w tym pomóc, ale co ważniejsze przejmujesz kontrolę.

Pieniądz pod kontrolą

Nieważne kim jesteś, gospodynią domową, mieszkasz na wsi czy w mieście. Zawsze musisz radzić robie z finansami, porównujesz ceny w sklepach, zaglądasz na portale by porównać ceny wycieczek. Kalkulujesz koszty prawie na każdy kroku, dlatego czas  przejąć pełną kontrolę.

Rozsądek musi trzymać się zasad

Jasno postawione zasady sprawią, że nie tylko będziesz wiedzieć ile pieniędzy masz w portfelu ale będziesz potrafił bądź potrafiła opracować plan ich gromadzenia.  Inwestycje na których będziesz chciał zarobić  zaczną nabierać wartości. Plan finansowy jakim będziesz się kierować musi być skuteczny nie tylko w dobrych czasach ale też w sytuacjach patowych, choroba, wypadek. Zdrowy rozsądek życia codziennego, to co chcę propagować na blogu w tym roku.

Pieniądz złem świata

Pieniądze dają niewyobrażalne możliwości, pod ich wpływem  na jaw wychodzą nasze pragnienia i najgorsze instynkty. Chociaż pieniądzu przypisujemy złe cechy, bo to on przyczynia się do psucia moralności. Pamiętaj pieniądze pokazują prawdziwy charakter człowieka, jak jest Twój. Oszczędzaj, inwestuj a się dowiesz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>