Dziwne sposoby na zarabianie

hair

Męczy was brak gotówki portfelu, mnie też, jednak nie ma w głowie dziwnych pomysłów na zarobienie dodatkowej kasy. U nas nie Ameryka koszenie trawników czy wyprowadzanie psów to rzadkość. Moi znajomi są w tym temacie bardziej kreatywni, krótko opiszę co wymyślili.

Kolega wpadł na pomysł by sprzedać złom, jednak nie satysfakcjonowała go jego ilość, wpadł więc na pomysł, realizacja tego planu trwała. Zbierał monety groszowe po kilku miesiącach miał ponad 10 kilogramów, poupychał monetami to co mógł. Opłaciło się, kilogram groszówek to po rozmienieniu aż 6,10 groszy w skupie można dostać za to nawet 15 złotych. Warto, jak  się okazuje warto 9 złotych zysku, na 10 kilogramach to aż 90 pln do przodu.

Znajoma żony też wykazała się kreatywnością, jest fryzjerką, nie wiem jak i skąd ale dowiedziała się, że to co klientka pozostawi w salonie jest jej. Nie chodzi tu o pozostawieni parasola czy torebki ale włosów. Młode dziewczyny z długimi kitkami zostały tak przez nią przekabacone, że ścinały włosy. Pomysłowa fryzjerka zamiast przekazać kudełki na dobry cel sprzedawała. Dokonanie zakupu pukla włosów przez firmę to koszt nawet 1000 złotych jeśli długość przekracza 30 cm. I co wystarczy jedną nieświadomą klientkę namówić na hit mody i zarobek gotowy.

Można tez zarabiać nie wydając, jak to się potocznie w naszym kraju mówi by nie powiedzieć o kogo chodzi to znajomy znajomego wpadł na pomysł. Do pracy jeździł autobusem, oczywiście bez biletu, w kieszeni miał stary pogięty, kiedy kontroler się zbliżał ten kucał i wiązał but a bilet wsadził do ust. Zmięty nieczytelny nikt go nie czytał, kontroler odpuszczał, co rozważniejszy pouczał, że następnym razem tak nie można, ale co za darmo jeździ to jeździ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>