Pożyczka dla firmy? dlaczego nie JERMIE?

jeremie-dla-przedsiebiorczych_nn5985

Jeremie to unijna inicjatywa dzięki, której firmy mogą uzyskać finansowanie to co ważne jest to pożyczka nisko oprocentowana. Pieniądze z tego programu można uzyskać jeśli oczywiście dopełni się formalności. Są pewnie obostrzenia otwórz inicjatywa dedykowana jest przedsiębiorcom z kilku województw należą do nich: dolnośląskie, pomorskie, zachodniopomorskie, mazowieckie, wielkopolskie. Obrót nie może przekraczać  50 mln euro, nie można też zatrudniać więcej jak 250 pracowników.

Pieniądze pójdą na, jak to w biurokracji bywa trzeba sprecyzować jak będziemy wydatkować pożyczkę. Unia nas trochę wyręcza za pieniądze otrzymane z Jeremie możemy:

  • Kupić maszyny, środek pojazdu, wyposażenie i urządzenia, nieruchomości,
  • Zinformatyzować firmę,
  • Stworzyć nowe miejsca pracy,
  • Wdrożyć rozwiązania pomagające nam oszczędzać surowce i energię elektryczną.

Pieniądze musza iść na nowe zobowiązania na  sfinansowanie nowych planów a nie już zaciągniętych pożyczek. Jak sama nazwa wskazuje musimy oddać pieniądze tak to jest w przypadku pożyczek. Tutaj moja uwaga obliczmy ile dokładnie wyniesie nas owa unijna pomoc, poza 1,5 procentem jaki musimy oddać dojdzie to tego jeszcze ubezpieczenie, koszty obsługi, koszty dodatkowe analiza to podstawa aby nie stało się tak, że Jeremie będzie droższe od kredytu w banku komercyjnym.

Warto w to wejść? Można dostać od 700 tysięcy do 1 miliona maksymalny okres spłaty to 60 miesięcy i to bez względu na kwotę. Oprocentowanie de  miniminis wynosi od 0 do 2,5%  a prowizję pobierają instytucje finansowe udzielające pożyczki.

Doświadczeni fachowcy pomogą skompletować nam potrzebne dokumenty i wnioski w ciągu 7-10 dni. Z pewnością będziesz musiał dostarczyć informację o zobowiązaniach firmy, dokumentację księgową z okresu 3 ostatnich lat, dokumentację z opisem inwestycji, poświadczenie o braku zadłużenia z ZUS I US.

Myślę, że warto finansowanie firmy jest ważne a jeśli bank nie ma dal nas dobrych warunków.

Jedno przemyślenie na temat “Pożyczka dla firmy? dlaczego nie JERMIE?”

  1. ~Fernando Henrietta pisze:

    Szukasz firmy renomowanych i akredytowanych prywatnej pożyczki, który daje pożyczki okazja czas życia. Zapewniamy wszelkiego rodzaju pożyczki w bardzo szybki i łatwy sposób, możesz zostały odrzucone przez banki i inne instytucje finansowe? Napisz do nas dzisiaj: (fernandohenrietta@gmail.com) teraz ubiegać się o pożyczkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>