Następna porcja porad jak oszczędzać

15973246423_dd0bb5cb6d_c

Dobre rozwiązanie dla młodych małżeństw, par i ogólnie wszystkich. Śpieszycie się na swoje, kiedy zobaczycie pierwsze rachunki ochota powrotu do domu rodzinnego będzie wielka, więc jeśli teściowe proponują „zamieszkajcie z nami” nie domawiaj. Ustal co, gdzie i jak, może koszt mieszkania u rodziców pozwoli Wam zaoszczędzić trochę grosza na stracie.

Kupujesz ubrania, kupuj klasykę w koszuli i eleganckim swetrze możesz pokazać się wszędzie. To samo z marynarką, u kobiet wygląda to nieco inaczej więc ktoś musi poświęcić się dla dobra rodziny. Może to i prawda co mówią, że chłop ma lepiej a babka musi się stroić. No cóż, ja preferuję droższą garderobę w dobrej jakości, przeceny sklepowe do mnie nie trafiają.

Korzystaj za darmo, możesz wymieniać się za darmo książkami, płytami albo sprzętami. Korzystaj z tego. Ni zachęcam do chodzenia z laptopem po knajpach i korzystania z ich prądu, chodź nie raz widziałem studentów co tak robią, chodzą też właśnie do tego lokalu bo jest tam darmowy Internet, potem siedzą pół dnia. Oszczędzanie, radzenie sobie, hmm sam nie wiem, jednak to prawda oni za prąd nie zapłacą.

Planuj tanie wakacje, last minute czy modne ostatnio first minute nieważne, dołóż starań by wyjazd był tani. Zaproponuj wypad pod namiot, nic się nie stanie jak jeden rok nie pojedziesz za granicę Polska też jest piękna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>