Istnieją inne pieniądze??

pobrane (1)

Nie mówię tu o walutach czy pieniądzu elektronicznym, chociaż z tą drugą mają coś wspólnego. Bitcoiny czyli pieniądze w Internecie, te, którymi posługują się internauci. Fizycznie ich nie zobaczymy jedynie jako saldo na internetowym koncie. Jak nabyć taka walutę zarejestrować się tu. Źródło zdobywania bitcoinów to mining, który polega na udostępnianiu mocy obliczeniowej komputera do obsługi transakcji całej sieci. Niesie to też za sobą ryzyko, kiedy wartość tej waluty spadnie może okazać się, że zapłacimy bardzo wysoki rachunek za prąd, (wówczas tylko zmiana dostawcy energii jest alternatywą) w dodatku sprzęt bardzo szybko ulega zniszczeniu. Zanim przystąpimy do takiego procederu nasz sprzęt musi wykazywać wysokie parametry.

Sieć finansowa tak można nazwać sieć finansową oczywiście wirtualną. Całością steruje algorytm dający gwarancję bezpieczeństwa nad przepływem tych wirtualnych pieniędzy. Dane szyfrowane są technologiami i nie możliwe jest ich odkodowanie. Ważne jest pokrycie waluty w pieniądzu rzeczywistym. W wirtualnym świecie ta waluta jest wyceniana nawet na 100 dolarów za sztukę, jednak dzisiejsza wartość pieniądza moim zdaniem nie jest zależna od banków, wykresów czy wytycznych. Najprościej bitcoiny nabyć  na internetowym kantorze . Prosty człowiek nie rozumie nawet jak kiedyś się uczył co to inflacja czy deflacja tych wszystkich ekonomicznych działań. Widzimy tylko jak rosną albo maleją ceny, to od opinii publicznej zależy ile co jest warte. Kiedyś dolary musiały mieć pokrycie w złocie, trzeba było fizycznie zobaczyć za co się płaci. Bicoimy jak każda inna waluta mają swoje słabsze i lepsze dni, czasem ich wartość wzrasta do 1,5 tys za sztukę, innym razem koszt to 1 złotych. Jaki jest fenomen tych spadków i wzrostów, nie umiem wam powiedzieć. Jeśli wszyscy myślą, że są bogaci jednak wraz z tym wzrostem inwestorzy zaczynają się wycofywać wtedy następuje krach. Bicoimy jak każda inna waluta mają swoje słabsze i lepsze dni, czasem ich wartość wzrasta do 1,5 tys za sztukę, innym razem koszt to 1 złotych. Jaki jest fenomen tych spadków i wzrostów, nie umiem wam powiedzieć. Jeśli wszyscy myślą, że są bogaci jednak wraz z tym wzrostem inwestorzy zaczynają się wycofywać wtedy następuje krach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>