Dlaczego tracimy cel z oczu

images

Nasze codzienne zmagania z całym światem sprawiają, że coraz bardziej wpadamy w doła i depresję. Jednak niedługo wiosna miejmy nadzieję :) Co takiego sprawia, że wstajemy znużeni i tracimy cel naszej egzystencji, pragnień i celów.

Odkładamy coś na potem, na jutro na kiedyś. To bardzo zły pomysł, zapominamy co mieliśmy zrobić i jak, umykają nam wytyczne i marnujemy czas na inne często nieważne sprawy.

Spotkanie, rozmowy i dyskusje, jeśli masz spotkać się z kimś kto nie potrafi przejść do sedna sprawy tylko przeciąga spotkanie, które w podsumowaniu okazuje się fiaskiem, zadzwoń do niego/niej bądź napisz wiadomość. Oszczędzisz czas.

Robienie kilku rzeczy naraz sprawia, że niektóre z nich są zrobiona na osmyk, aby było co na dłuższą metę się nie sprawdza, trzeba się przykładać do wszystkich zadań.

Przyjmowanie rzeczywistości, zamiast próbowanie jej zmienić, to co złe trzeba odciąć. Więc jeśli za dużo wydajesz na samochód, dużo pali, naprawy są drogie zrezygnuj z niego. Płacisz wysokie rachunki za media, obniż je.

Wstań od razu po usłyszeniu dźwięku budzika, zjedz pełnowartościowe śniadanie i działaj.

Jedno przemyślenie na temat “Dlaczego tracimy cel z oczu”

  1. ~Adaś pisze:

    Jak ktoś ma dobry plan i się go trzyma to nic mu nie grozi, tak jest ze wszytki nie tylko z oszczędzaniem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>